ÜÇLÜ OYUN SETİ (0027)

Marka : Raftiye
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺154,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,99(KDV Dahil)

ÜÇLÜ OYUN SETİ

 KREDİ KARTINIZLA BURADAN KOLAYCA VE GÜVENLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

TAMAMI KALIN KEÇEDİR.. BÜYÜK SEPET İÇİNDE GELİR

ÜÇLÜ OYUN SETİ KURALLARI AÇIKLAMALARI.

TV DE BÜYÜK RİSK ADIYLA YAYIMLANAN PROGRAMDAKİ GİBİ OYNANIYOR. KATEGORİLER OLUŞTURUP, HER KATEGORİDE 5 SORU OLUYOR. EN KOLAYI 10, EN ZOR SORU İSE 50 PUAN DEĞERİNDE. ÖĞRENCİLER GRUPLARA AYRILIYORLAR, AYAĞA KALKAN BİR ÖĞRENCİ KATEGORİ VE HERHANGİ BİR PUAN SEÇİYOR, ÇIKAN SORUYU BİLİRSE O PUANI ALIYOR. SORULARI KENDİ HAYAL GÜCÜNÜZE GÖRE KENDİNİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ.. HER KONU İLE İLGİLİ SORULAR SORABİLİRSİNİZ. ÖĞRENCİLER SORULARIN ZORLUĞUNA GÖRE 10 - 20 - 30 - 40 - 50 YE KADAR PUAN TOPLAYABİLİRLER.

MEMORY GAME OYUNU KURALLARI.

MEMORY GAME BİR NEVİ EŞLEŞTİRME OYUNUDUR. ÖĞRENCİLER GRUBA AYRILIR, ÖĞRETMEN EŞLİ OLARAK KARTLAR HAZIRLAR, BU KARTLAR HAYAL GÜCÜNÜZE GÖRE RESİM VE İNGİLİZCESİ, TÜRKÇE VE İNGİLİZCESİ, SORU CEVAP VE İKİYE BÖLÜNMÜŞ CÜMLELERİ  EŞLEŞTİRME GİBİ DE KULLANILABİLİR. TAHTAYA KALKAN ÇOCUK 2 ADET KART SEÇER, SEÇTİĞİ KARTLAR BİRBİRİNİN EŞİ OLURSA PUAN ALIR, BULAMAZ İSE SIRA DİĞER GRUBA GEÇER, ONLAR DA AYNI İŞLEMİ YAPARAK OYUNU DEVAM ETTİRİR. EN ÇOK PUAN ALAN KAZANIR.

HURRICANE OYUNU..

HER ÜNİTE SONUNDA HAZIRLADIĞINIZ KELİMELERİ İÇİNE YERLEŞTİREREK, HER ÜNİTE VE SINIF SEVİYESİNDE UYGULANABİLİR. SINIFÇA ÇOK EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ BİR DERS GEÇİRİLİR. SINIF 2 GRUBA AYRILIR, SIRAYLA İNGİLİZCE BİR NUMARA SÖYLENİR, NUMARAYI SÖYLEYEN GELİP KELİMEYE BAKAR, ORADA YAZAN KELİMENİN YA DA SORUNUN CEVABINI DOĞRU BİLİRSE EVİN BİR BÖLÜMÜNÜ ÇİZMEKLE İŞE BAŞLAR. SORUYU BİLEMEZSE PAS DİYEBİLME HAKKINI KULLANABİLİR. SIRA KARŞI GRUBA GEÇER. OYUN İÇİNDE PAS HAKKI SAYISINI SİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN, 3 PAS SONUCUNDA SIRA KARŞI TARAFA GEÇER. PAS HAKKINI KULLANMADAN YANLIŞ CEVAP VERİRSE SIRA YİNE KARŞI TARAFA GEÇER. SÖYLENEN SAYIDA HURRICANE ÇIKARSA ÇİZİLEN TÜM EV YIKILIR VE SIRA KARŞI TARAFA GEÇER. EVİ ÖNCE TAMAMLAYAN GRUP KAZANIR. KURALLARI KENDİNİZE GÖRE BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. KELİME QUIZLERİNİZİ BU ŞEKİLDE YARATABİLİRSİNİZ.. HURRICANE SAYISINI AZALTIP ÇOĞALTABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN EĞLENCELİ DERSLER DİLİYORUZ.

* SEPET FİYATLARA DAHİL DEĞİLDİR

ÜRÜNLERİMİZ KEÇEDEN İMAL EDİLMİŞ OLUP, CANLI SAĞLIĞINI KORUMA ADINA TESTLERE TABİİ TUTULMUŞ, HİJYEN VE SAĞLIK BELGELİDİR..

* FİYATLARA KDV DAHİLDİR.

* 250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.

* KAMPANYALARDA KARGO SÜRESİ 5 6 İŞ GÜNÜDÜR..

* ÜRÜNLER SATIN ALINDIĞI GÜN KARGOYA VERİLMEKTEDİR. SATIN ALMA SAATİ 18:00 09:00 ARASINDA GERÇEKLEŞMİŞ İSE, TAKİP EDEN İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLECEKTİR

* HAFTA SONU SATIN ALINAN ÜRÜNLER PAZARTESİ KARGOYA VERİLECEKTİR.

FİYATLARA KDV DAHİLDİR